fbpx Press "Enter" to skip to content

Pristatymas

Standartinis užsakymo paruošimas 3-7 darbo dienos. Šeštadienį ir sekmadienį nedirbame!!! ATOSTOGOS nuo liepos 6 d.iki 14d. Šiuo laikotarpiu užsakymai nebus ruošiame. Iki atostogų pateikti užsakymus bus paruošti ir išsiųsti nustatytais terminias.


DĖMESIO! Jeigu pageidaujate, kad dovanos būtų paruoštos ir išsiųstos skubos tvarka būtinai susisiekite el. paštu info@dovanosvisiems.lt arba telefonu +37061122277

Užsakymų paruošimo terminai:

Visos dovanos ir dovanėlės – Rankų darbo, ruošiamos tik pagal užsakymą. Nuotraukose pateikti pavyzdžiai.

Dovanos ir dovanėlės pradedamos pakuoti ir dekoruoti tik gavus apmokėjimą! Užsakymų pagaminimas užtrunka 5-7 darbo dienas. Dėl didesnių kaip 50vnt užsakymų pristatymo termino, informuojame atskiru pranešimu jeigu užsakymą paruošti užtrunka ilgiau. . Šeštadienį, sekmadienį ir švenčių dienomis nedirbame!

Individualūs užsakymai siunčiami atskirai sutarus pristatymo terminus.

Pristatymo būdai:

Paštomatu LPExpress (pristatymo kaina 3.6);

Pristatymas į namus „Kurjeriu” (pristatymo kaina 5.5);

Skubius užsakymus galime siųsti Autobusais. Už siuntos pristatymą apmokama atsiimant siuntinį. Kaina priklauso nuo svorio ir atstumo.

Iš anksto suderinus laiką, galite atvykti atsiimti į namus. Skambinti +37061041919.

Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją prašome susisiekti su mumis, kad galėtume išrinkti labiausiai jums tinkamą pristatymo būdą.

Dėl prekių pristatymo į kitas valstybes prašome susisiekti su mumis, kad galėtume išrinkti labiausiai jums tinkamą pristatymo būdą.

Dekoruotos medaus dovanos - Medus iš ūkininko Vaido Žvirblio bityno