fbpx Press "Enter" to skip to content
Standartinis užsakymo paruošimas 5-7 darbo dienos. Jeigu reikia ruošti skubos tvarka, būtinai informuokite!!! Šeštadienį ir sekmadienį nedirbame!!!

Pristatymas

Standartinis užsakymo paruošimas 5-7 darbo dienos. Šeštadienį ir sekmadienį nedirbame!!!

Informuojame: Šiais metais atostogausime nuo liepos 6 dienos iki liepos 16 dienos. Šiuo laikotarpiu užsakymai nebus ruošiami.

Užsakymų paruošimo terminai:

Po sėkmingo apmokėjimo užsakymai išsiunčiami per 3-7 darbo dienas. Dėl didesnių kaip 50vnt užsakymų pristatymo termino, informuojame atskiru pranešimu jeigu užsakymą paruošti užtrunka ilgiau.

*Visos dovanos ir dovanėlės pradedamos pakuoti ir dekoruoti tik gavus apmokėjimą! Užsakymų pagaminimas užtrunka 3-7 darbo dienas. Šeštadienį ir sekmadienį nedirbame!

DĖMESIO! Jeigu pageidaujate, kad dovanos būtų paruoštos ir išsiųstos skubos tvarka būtinai susisiekite el. paštu info@dovanosvisiems.lt arba telefonu +37061122277

Individualūs užsakymai siunčiami atskirai sutarus pristatymo terminus.

Pristatymo būdai:

Paštomatu LPExpress (pristatymo kaina 3.6);

Paštomatu Omniva (pristatymo kaina 3.8);

Skubius užsakymus galime siųsti Autobusais. Už siuntos pristatymą apmokama atsiimant siuntinį. Kaina priklauso nuo svorio ir atstumo.

Į Alytų pristatome nemokamai.

Iš anksto suderinus laiką, galite atvykti atsiimti į namus. Skambinti +37061041919.

Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją prašome susisiekti su mumis, kad galėtume išrinkti labiausiai jums tinkamą pristatymo būdą.

Dėl prekių pristatymo į kitas valstybes prašome susisiekti su mumis, kad galėtume išrinkti labiausiai jums tinkamą pristatymo būdą.

Dekoruotos medaus dovanos - Medus iš ūkininko Vaido Žvirblio bityno